Dap Vadisi Z Ofis Merkez Mah. Seckin Sok. No:2/4A D No: 143 Caglayan Kagithane Istanbul

Image Alt

Kurumsal

By Event Company, yeterli ekipman, malzeme ve tüm organizasyonu kapsayarak kusursuz bir ekip ile ülkemizde ve yurtdışında hizmetinizdedir.

By Event Company .

By Event Company, 2002 yılından beri tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışı prodüksiyon organizasyonlar, müzik yapım, menajerlik, festivaller ve ödül törenleri için ses ışık görüntü sistemleri ve mobil jeneratör, sahne, podyum-dekor ve özel efekt ekipmanları ile teknik ihtiyaçları kaliteli ve doğru olarak gerçekleştirmektedir. By Event Company, hayallerinizdeki özel organizasyonlarınızı gerçeğe dönüştürmek için hedeflenen tüm yapıyı oluşturur ve sizlerin rahat bir nefes almasını sağlar. By Event Company, yeterli ekipman, malzeme ve tüm organizasyonu kapsayarak kusursuz bir ekip ile ülkemizde ve yurtdışında hizmetinizdedir.
N

Yenilikçi Fikirler

By Event Company, bünyesinde bulunan uzman ekibi ile organizasyonlarınızda yenilikçi fikirler üreterek sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

v

Profesyonel Ekip

By Event Company, tecrübeli ve uzman ekibi ile sizleri rahat ettirebilecek imkanlarını kullanarak üst düzey memnuniyeti hedeflemektedir.

c

Özel Sistemler

By Event Company, ülkemizde ve yurtdışında tüm yenilikçi ekipmanlar ile özel hizmet sunarak sizleri hayallerinize kavuşturmaktadır.

Memnuniyetiniz İçin .

By Event Company, organizasyonlarınızın A'dan Z'ye tüm hizmetlerini üstlenmektedir. Mutlu ve memnuniyetinizle bitirilen her organizasyon bizim için çok önemlidir.

By Event Company, sizlerin, ziyaretçileriniz veya misafirleriniz için kusursuz ve güvenilir hizmeti sunmayı hedeflemektedir.