Dap Vadisi Z Ofis Merkez Mah. Seckin Sok. No:2/4A D No: 143 Caglayan Kagithane Istanbul

Image Alt

Hizmetlerimiz

By Event Company, yeterli ekipman, malzeme ve tüm organizasyonu kapsayarak kusursuz bir ekip ile ülkemizde ve yurtdışında hizmetinizdedir.

Düğün & Organizasyon Hizmetleri

Türkiye’nin Önde Gelen Düğün Ve Sosyal Davet Planlama Ekibi Olarak, Birey, Aile, Kurum Ve Kuruluşlara Türkiye’nin her noktasında ve yurt dışında 15 Yılda Koordineli  800’ün Üzerinde Ekonomik ve Unutulmaz Organizasyonlar Gerçekleştirdik.

Düğün Organizasyonları İçin Temel Hizmetlerimiz ;

Düğün Nikah Nişan Ve Kına Organizasyonları, Mezuniyet Balosu, Sünnet Düğünü, BarMitsva – BatMitsva, Doğum Günleri Ve Yıl Dönümleri, Ses Sistemleri, Işık Sistemleri, Canlı Müzik & Dj Hizmeti, Lazer Show, Video Mapping  Ve Watchout Sistemleri, Fotoğraf Ve Digital Video Çekim Hizmeti, Video Davetiye Hizmeti, Digital Video Klip Hizmetleri, Preparation Film Hizmeti, Düğün Hikayesi, Dijital Montaj Hizmeti, DVD-R Baskı Ve Kopyalama, Jimmy Jib Kamera Ve Reji Sistemleri, Havai Fişek Gösterileri, Konfeti Ve Volkan Showları, Saha Ve Sahne Podyum Kurulumu, Kaplama Ve Sahne Arka Dekorasyonu, Düğün Ve Sosyal Davet  Dekorasyonu, Creative Tasarımlar İle Konsept Süslemeler, Konuk Karşılama ( Host & Hostes Temini ), Davetiye Tasarımı , Hattat Yazılım Ve Dağıtım Hizmeti, L.C.V Hizmeti, Düğün Arabaları Kiralama Desteği ( Klasik , Vip , Sports  Araç Temini ), Mobil  Jeneratör Hizmeti vb…

Görüntü Sistemleri

Projeksiyon Kiralama

Organizasyonlarınızda kendinizi daha iyi ifade edebilmenin en etkili yolu görüntü sistemidir. Yüksek çözünürlükte 2.000 ile 50.000 Ansi Lumen arasındaki DLP ve LCD projeksiyon cihazlarımızla kiralama hizmeti vermekteyiz. Farklı lens seçenekleri görüntüyü her mesafeden istediğiniz büyüklükte perdeye aktarabilme imkanı vermektedir. Teknolojinin son ürünleri ile donatılmış teknik ekipman parkına sahip olan firmamız sizlere çözüm ortağı olmaya hazırdır.

Prodüksiyon

By Event Company, kurumlar için tanıtım yada eğitim filmlerini, senaryo yazımından çekim aşamasına, montaj ve dublajından, DVD’lerin kapak tasarımı veya çoğaltımlarına kadar kendi bünyesinde hazırlamaktadır.
Kurumsal veya reklam içerikli özgün film yapımlarıyla müşteri istek ve beklentilerine uygun kısa metraj filmler ile çözümler sunmaktayız. Profesyonel Kamera ve reji sistemleriyle günümüzün gelişen teknolojilerine paralel olarak yapılan yatırımlarla müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz.

Işık Sistemleri

Ürün Lansmanları, Bayii Toplantıları, Konserler, Mitingler, Festivaller, Defile Ve Moda Showları, Partiler, Tiyatrolar, Müzikaller Ve Gösteri Sanatları, Tv Programları, Klip Çekimleri Gibi Açık Hava Ve Kapalı Alan Etkinliklerinizde Yüksek teknoloji Ekipmanlarımız Ve Tecrübeli Teknik Ekibimizle Hizmet Sağlıyoruz.

Ses Sistemi Kiralama

Toplantı, Kongre, Lansman, Parti, Düğün, Konser Vb. Organizasyonlarınızda Kullanım Amacına Göre Çok Farklı Marka Ve Modelde Açık Ve Kapalı Alan Ses Sistemlerimiz, Tecrübeli Teknik Kadromuz Ve Geniş Ekipman Seçeneklerimizle Müşterilerimize Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.

Truss Sahne Kurulumu

Sahne Sistemlerinin Vazgeçilmez Ekipmanlarından Olan Çelik ve alüminyum alaşımdan oluşan Truss sistemleri çeşitli uzunluklarda parçalardan oluşmaktadır. Çok amaçlı olup kurulumu kolaydır. İstenilen ölçülerde kullanım amacına göre en son teknoloji kullanılarak Üretilmiş sistemlerdir.